Spesifikasi
| Filter Size | 82mm |
| Lens Mount | Canon |
| Lens Compatibility | Canon APS-C and Full Frame |
| Lens Type | Standard Zoom |
| Lens Motor | Yes |
| Weight | 805g |
| Minimum Focus Distance | 0.38m/1.25 ft. |
| Dimensions (W x H x D) | 3.5 x 4.4 in., 28.4 oz. / 88.5 x 113mm |
| Filter Size | 82mm |
| Lens Mount | Canon |
| Lens Compatibility | Canon APS-C and Full Frame |
| Lens Type | Standard Zoom |
| Lens Motor | Yes |
| Weight | 805g |
| Minimum Focus Distance | 0.38m/1.25 ft. |
| Dimensions (W x H x D) | 3.5 x 4.4 in., 28.4 oz. / 88.5 x 113mm |
Post a Comment